درباره من

از سال 84 وقتی نیاز به داشتن بستر مناسب جهت انجام فعالیت اقتصادی بازاریابی شبکه ای را احساس کردم ، شروع به مطالعه و تحقیق در این زمینه نمودم .

با قانونی شدن بازاریابی شبکه ای فرصت را مناسب دانسته و جهت کسب تجربه با یکی از شرکت هایی که موفق به دریافت مجوز گردید وارد همکاری شدم، به مدت 22 ماه با این شرکت همکاری کردو بخاطر مسائل سومدیریتی شدیدی که ایجاد گشت و حتی تا کنون برطرف نگردیده است از همکاری با این شرکت انصراف داده و به صورت مستقل و به عنوان یه آموزش دهنده و مشاور در خدمت شما علاقمندان هستم.

اطلاعات عمومی

  • کارشناس حقوق
  • مدت زمان آشنایی با این حرفه 14 سال
  • نویسنده 30 مقاله مرتبط با بازاریابی شبکه ای در نشریات کشور
  • سخنران آموزشی در زمینه بازاریابی شبکه ای و رشد فردی
  • مربی بازاریابی شبکه ای
  • نویسنده ، محقق و مشاور بازاریابی شبکه ای
کارگاه های آموزشی بیشتر برای چه کسانی مناسب است؟
این کارگاه یک دورۀ تخصصی و کاملا کاربردی هستند؛

بنابراین برای کسانی مناسب هستند که حتما ارتباط مستقیم با حرفه بازاریابی شبکه ای داشته باشند و به فروش هم علاقۀ زیادی داشته باشند؛ در واقع، «عاشق بازاریابی شبکه ای » باشند. این دوره بیشتر مناسب افرادی است که تمایل دارند میزان فروش ماهانه خود را بالا ببرند و یا با شرکت دادن افراد سازمانشان عملکرد سازمانی گروهشان را بالا برده و مطابق با قانون 50-50 باشند که می‌توانند آموزش‌های دوره را بلافاصله در کار خود پیاده و اجرا کنند و از مهمتر نتایجش رو ملموس مشاهده نمایند ..

آیا مدرس همۀ آموزش‌ها میلاد حبیب اللهی است؟
بله ، در حال حاضر تنها استاد و مدرس کارگاه ها میلاد حبیب اللهی است

و در طول زمان هم به نسبت به اظهار علاقمندی سایر اساتید و تست توانایی و بررسی محتوای تدریسشان از سایر اساتید نیز استفاده خواهد شد .

آیا مکان برگزاری کارگاه ها فقط تهران است ؟
خیر.

با توجه به به تعداد شرکت کنندگان که حداقل 20 تن در کارگاه ها و یا 200 تن در همایشات باشند می تواند در شهر محل سکونت شما نیز بر گزار گردد .

شرایط حضور شما در شهری غیر از محل سکونت خودتان چیست ؟
با ارسال درخواست از طریق ایمیل .

و با توجه به شهر محل سکونتتان و امکانات مورد نیاز شرایط و هزینه برگزاری اعلام می گردد .

آیا پس از برگزاری کارگاه ، اگر سوالی پیش آمد و یا ایجاد ابهام گردید چگونه اقدام به رفعش کنم ؟
از طریق ارسال تیک یا ایمیل

تمامی شرکت کنندگان در کارگاه ها یا همایشات و همچنین اعضای VIP سایت می توانند از طریق ارسال ایمیل و یا تیکت سوالات خویش را با بپرسند و در اسرع وقت به آنها پاسخگو خواهم بود

هزینه برگزاری کارگاه ها به چه صورت است ؟
هر گارکاه هزینه خودش رو دارد

به ازای هر 100 تا شرکت کننده در کارگاه فروش مبلغ 15 میلیون تومان و حداکثر شرکت کنندگان به میزبان بستگی دارد و برای کارگاه تغییر و هدف گذاری به ازای هر 10 نفر شرکت کننده مبلغ 10 میلیون تومان و حداکثر شرکت کنندگان 20 تن خواهد بود . برای اطلاعات بیشتر می توانید به صفحه تعرفه ها وارد شوید

کارگاه آموزش بازاریابی شبکه ای بر اساس مهارت های هفتگانه (تغییر الگوها  -هدف گذاری و برنامه ریزی – فروش – لیست نوشتن و ایجاد ارتباطات جدید و گسترش لیست – دعوت کردن – پرزنت کردن – پیگیری کردن ) طراحی شده است عبارت است از گرد همآئی تعدادی از افراد مشتاق یادگیری با یک یا چند تن از کار شناسان به منظور پیدا کردن راه کارمنطقی و اصولی در زمینه مسایل حرفه ای و مشکلات مورد نظر خود و افزایش مهارتهای شخصی آنان . شرکت کنندگان در کارگاه حتی المقدور می بایست دارای روحیه مشارکتی بوده و در تمرینات حضور پر شوق داشته باشند . کار گاه آموزش بازاریابی شبکه ای که اجرا می شود روشی است مبتنی بر حل مسئله  و برای جلب مشارکت افراد از انواع فنون بحث  گروهی استفاده می کنم .

کار گاه در طی مدت چند روز تا حد اکثر یک هفته بر گزار می شود . تمام شر کت کنندگان فعالانه د ربحث شرکت نموده و با همکاری هم بهترین راه حل را انتخاب می کنیم . یکی از متداولترین روشهای مورد استفاده ام در کارگاه آموزش بازاریابی شبکه ای   ، بحث  گروهی در باره مسایلی است که از قبل تعیین شده است . هر عضو نظریات خود را ابراز نموده و در عین حال از نظرات ، عقاید و تجربیات دیگران در باره سوالات مورد علاقه خود استفاده می کند . پس از پایان کارگاه توقع این است که در پیشرفت حرفه ای در امر بازاریابی شبکه ای توسط شرکت کنندگان رخ دهد و شرکت کنندگان در کاربرد روشهای ارائه شده ترغیب شده باشند .

تعداد افراد شرکت کننده در کارگاه به طور معمول ۱۰الی ۱۵ نفر و تا حداکثر ۲۵الی ۳۰ نفر می باشد . ( البته همایش ها بالای ۱۰۰ نفر می باشد که فقط به صورت سخنرانی و انتقال تئوری کار و درونی سازی برخی از مهارت ها مانند باور و نگرش فروش است )

هر کارگاه به طور عمده از سه قسمت تشکیل شده است :

۱- سخنرانی ( یک ششم کل زمان کار گاه را به خود اختصاص میدهد )

۲- بحث  گروهی و کار درگروه های کوچک ( دو سوم زمان کار گاه را به خود اختصاص می دهد )

۳- جلسه ارائه کار گروه ها و مشارکت جمعی ( یک ششم زمان را به خود اختصاص میدهد . )

کارگاه‏ های آموزش بازاریابی شبکه ای موثرترین شیوه بالا بردن یادگیری و مهارت های لازمه در انجام حرفه ای بازاریابی شبکه ای است. برگزاری کارگاه‏ های آموزش بازاریابی شبکه ای به شیوۀ مشارکتی فراخواندن مخاطب به آموزش و ارزش­ نهادن به نیازها و خواسته‏ هایش در جلو بردن اهداف آموزشی است.
توجه به ارزش‏ های انسانی و ایجاد ارتباط بین محتوا، موضوع ، تجربه استاد به همراه تجربه‏ های شرکت‏ کنندگان در این شیوه آموزش، موجب می‏ شود تا مخاطبان از زمانی که برای آموزش می‏ گذارند لذت ببرند و خود را در آن سهیم بدانند. در واقع نقش مخاطب در روند منفعل نیست بلکه تعیین کننده خط‏ مشی ‏ها است. مدرس در کارگاه­ ها دانای کل نیست که راهبری برای رسیدن به مقصد که همان یادگیری است.
زمان کارگاه از چند ساعت تا چند روز با توجه به نوع، هدف و مخاطب آن متغیر است.
برگزاری شیوۀ کارگاهی در آموزش بزرگسالان امروزه به عنوان یکی از بهترین شیوه­ های آموزش بزرگسالان مطرح است. این شیوه بر این اصول استوار است:
همه از یکدیگر یاد می­ گیرند.
همه مورد احترام قرار می­ گیرنددر مواردی که با نیاز و ظرفیت آن­ها مرتبط است مشارکت فعالانه­ تری خواهند داشت.شایسته است در بررسی موضوعات به تجربه آن­ها بها داده شود و کارگاه کاربردی باشد.

2 دیدگاه. ارسال دیدگاه

Avatar
صنعتی شریف
2019-11-05 4:48 ب.ظ

سلام.واقعا وبسایت خوبی دارید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × 2 =

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.