بازاریابی شبکه ای در ایران دارای فرزند دیگری شد

این فرایند نوید روزهایی را خواهد داد که دنیا نتورک مارکتینگ ( Network Marketing ) ایران وارد موج جدیدی خواهد گردید . به زودی شاهد شروع کار چندین شرکت نتورک مارکتینگ در این حرفه خواهیم شد که می تواند موجب نزدیکی سطح توقعات اجرایی کاربران این حرفه با نحوه کار این شرکت ها شود که نمونه آن را در قوانین شرکت بازاریابی شبکه ای زندگی سبز دماوند مشاهده می کنید . این دروان را من دوران شکوفایی سطح شعور انجام این حرفه در بین شرکت ها می نامم که منجر به این می شود که بازاریابی شبکه ای به صورت حرفه ای تر از قبل اجرا شود .

network marketing-business-start

خیلی از علاقمندان این حرفه با توجه به اتفاقاتی که در این ۴ سال افتاده است نگران آینده نتورک مارکتینگ در ایران هستند که یکی از نشانه های امیدواری به آینده داشتن این فعالیت اقتصادی اعطای مجوز از سوی وزارت صنعت معدن و تجارت به متقاضیان این است که اگر به آینده روشن این صنف امیدی نداشتند و قرار نبود که پیشرفتی در آن صورت بگیرید چرا قرار است که سال ۹۴ سال اعطای مجوز بازاریابی شبکه ای نام بگیرد و چندین شرکت جدید ظهور کنند.

نقاط ضعفی که در شرکت های فعلی شاهد آن هستیم همگی از نا توانایی های اجرایی مدیران این شرکت ها ناشی می گیرد که باعث شده است که موج نارضایتی از خدمات دهی این شرکت ها شدیدا بالا بگیرد .

اصطلاح اتوبان شدن را می شود به عینه در کلیه شرکت ها مشاهده نمود که از رشد دادن اعضای سازمانشان نا توان هستند و در این راه برخی از شرکت ها دست به دامن برخی از مشاورین نا کار آمدی شده اند که با خرج بسیار و نتیجه گیری ناچیزی همراه بوده است .

روی صحبتم این نیست که شرکت بازاریابی شبکه ای زندگی سبز دماوند در دیدگاه من عالی است و مورد تایید من قرار گرفته است ( امیدوارم نشان دهد که می تواند جز بهترین ها قرار بگیرد ) بلکه منظور صحبت این است که با آمدن شرکت های جدید می توان حداقل انتظار داشت که این شرکت ها اشتباهات قبلی ها رو انجام ندهند و سیر پیشرفت در آنها در صورتیکه حداقلترین موارد مانند موارد را زیر را رعایت کرده باشند می تواند سرعت خوبی بگیرد و از در جا زدن مانند یک سری از شرکتهای فعلی رها شوند .

داشتن  سبد کالایی تکمیل در بدو شروع کارNetwork marketing company

داشتن ساختار رشد

داشتن سیستم آموزشی تدوین شده

داشتن برنامه مشخص با توجه به توان اجرایی شرکت

داشتن پلن درامد زایی قابل اتکا ( خیلی از شرکت های فعلی میانگین هر ۸ ماه یک دفعه دست به تغییر پلن زده و باعث سردرگمی کاربرانش شده اند )

و ……. خیلی از معیار های دیگر که از بحث های تخصصی است را باید ایجاد کنند .

شرکت های جدید زنگ هشدار را برای شرکت های قدیمی تر به صدا در خواهند آورد که اگر نتوانند از زمان حال حاضر برای بهبود روند کاریشان استفاده کنند چه بسا خیلی زود تر از آنچه که فکرش را بکنند از دور رقابت خارج خواهند شد

دلیل حرفم هم این است که هر شرکت جدید در ابتدایی ترین حالت برای بازار هدف خود معیاری سنجیده است که از سایر در این بازار قرار است بهتر عمل کند و اگر اطمینان از موفقیت را در خود و توانایی هایش نسنجیده باشد حماقت محض است که پا به عرصه ای بگذارد که در آن باید اول هزینه های بالا و گزاف کند و چند دوره خاک خوری را تحمل کرده تا به مرحله سود دهی برسد و رسیدن به نتیجه دلخواه مستلزم این است که توان اجرایش در کلیه مواردی که برخی از آنها را در بالا اشاره کردم را به خوبی اجرا کند .

شخصا خیلی امید دارم که با ایجاد رقابت بین شرکت ها شاهد ظهور شرکت های خوب و قوی باشیم که از ابتدا به کلیه کاربرانشان نوید روزهای خوب را با اعمال و کردارشان دهند نه گفتار

هنوز برای قضاوت روی شرکت جدید بازاریابی شبکه ای زندگی سبز دماوند خیلی زود است اما حداقل می توان اینطور برداشت کرد که با توجه به سبد کالایی مشابه که نمونه آن را می شود در سبد کالایی شرکت های  :

تلاش کاران سرمایه وزین ( تکسو )

شبکه بادران گستر

پارس نیوشا نیک

مشاهده کرد  ، در ابتدای امر رقیب های سر سختی برای نشان دادن تفاوت و برتری کیفیتی محصولات و خدمات خود خواهد داشت ، مخصوصا شرکت پارس نیوشا نیک که خود را مدعی و پیشرو در زمینه نوشیدنی های مدرن میداند و سعی در محکم کردن جا پای خود در این سبد کالایی معرفی شده از سوی وزارت صنعت معدن و تجارت به عنوان فهرست گروههای کالایی قابل عرضه در حرفه بازاریابی شبکه ای دارد .

taksoo newshanik baadraan

امیدوارم این رقابت باعث شود که سطح کیفی محصولات توسط شرکت ها روز به روز افزایش پیدا کرده و قیمت کالاها نیز متناسب با سطح نگرش مدیریت و انصاف شرکت ها رقابتی گردد .

شرکت های جدید از سویی دیگر می توانند خیلی آسیب پذیر باشند و در شروع کار سر رشته امور را از دست داده و نتوانند خود را خیلی سریع وارد چرخه حرکت سالم بازاریابی شبکه ای نمایند که لازمه درست حرکت کردن شرکت ها به نظر شخص بنده استفاده از مشاور یا مشاورین آگاه در این حرفه می باشد که بتوانند در صورتیکه مدیران شرکت های جدید نیز به مانند قبلی ها یا آشنایی نداشته یا آشنایی اندکی از نتورک مارکتینگ دارند آنها را راهنمایی کرده تا بتوانند هر چه سریعتر به مرحله بالندگی برسند و دچار اشتباهات شرکت های قبلی نشوند

البته خیلی بهتر است که متقاضیان تاسیس و اخذ مجوز بازاریابی شبکه ای قبل از پر کردن فرم های مربوطه و ارائه درخواست از وجود یک مشاور آگاه در کنار خود استفاده کنند که پایه انجام کارشان خیلی بهتر و قویتر باشد . اولین نقطه عطف مورد اعتماد بود نحوه شروع است که تا به حال در هیچ یک از شرکت ها یک شروع قوی مشاهده نشده است .

امیدوارم که با گذشت زمان و پا به عرصه گذاشتن شرکت های جدید شاهد این باشیم که شرکتهایی ظهور خواهند کرد که در نقطه شروع حداقل توان رقابت با رقبایی با ۴ سال سابقه کار و خاک خوری را داشته باشند و سخن آخرم این است که شخصا خیلی خوشحال خواهم شد که حداقل ۵۰ شرکت به صورت همزمان در ایران مشغول فعالیت بازاریابی شبکه ای گردند .

برای انتخاب شرکت خوب و مناسب حتما با چشم باز عمل کنید ( انتخاب عاقلانه / کار کردن عاشقانه ) و امیدوارم این مقاله مورد توجه شما دوست و همراهان سایت آموزش بازاریابی شبکه ای با میلاد حبیب اللهی قرار گرفته باشد

It was felt that our blog has a large number of readers and quite authoritative. That’s why our readers often ask: where can I order, buy cheap online without prescription different medications? In response to this question, after studying the market, we can safely say that Order Cialis online can be quickly and safely at the online pharmacy Pills24h.com . According to numerous reviews this online pharmacy gives you the best deals and the best quality! And good discounts for permanent clients!

Purchase Discount Medication! Can I Buy Synthroid online. Express Delivery, Generic Replacement For Synthroid.

null

14 دیدگاه. ارسال دیدگاه

ممنون از وقتی که گذاشتید

سلام . آیندهٔ‌ نتورکِ ایران چی‌ می‌شه ؟
قرار مثل پروژه بزرگ پدیده شاندیز بشه ؟
یعنی‌ یکی آخرش اختلاس کنه از شرکت و لیدرا و بگیرن و ببرن زیر بار بدهی ؟

درود
شما با مطالعه کتاب سیر تا پیاز بازاریابی شبکه ای + تجارت قرن ۲۱ + دانشکده کسب و کار + پول، پول ، پول رو می توانید متوجه عظمت و نوع کار بازاریابی شبکه ای شده و خودتان به جواب نهایی برسید

والا اون ایران همیشه اینجور بود ک وقتی پول یجا جم میشد ، کلا همچی‌ کنفیکون میشد ، یکی
اختلاس میکرد ، ۴ نفر دزدی ، بدم ک زیر
دستا باید جواب میدادن .
نتورکِ ایران با خارج خیلی‌ فرق داره .
من این حرفی‌ ک میزنم از خودم نیست .
۳ نفر از دکتری اقتصاد ک خارج از ایران تحصیل کرده بودن و الان استاد دانشگاه هستن بم گفتن .
الانم هرچی‌ اون سایتا می‌گردم و نظراته مردومو میخونم هیچکس روی خوش از نتورک ایران ندیده .

درود پویان جان
با توجه به تعریف شما از نتورک متوجه شدم که اصول نتورک رو هنوز متوجه نشدید و هر فرایندی رو به فرایند های دیگری مرتبط می کنید . اختلاس ها و دزدی ها همه جا هست نه فقط ایران بلکه در هر کشوری به نوعی
در برخی مشهود در برخی دیگر نامشهود که نمونه های بارزش رو میتونید از فیلمهای هالیوودی ببینید

نتورک ایران با نتورک خارج فرقش تو زمان و تجربه اش است و اینکه این شرکت ها در حال تجربه کردن فرایندی هستند که چند سال پیش شرکت های خارجی تجربه کردند و یک روال طبیعی است و هنوز هیچ شرکت خارجی نیومده که براشون حکم کوسه داشته باشه. اینکه اکثر مردم ایران در مورد نتورک بد بگویند هم یک فرایند طبیعی در دنیاست .
شما هر شرکتی که فکر می کنی خوبه رو برو این عبرات رو توی گوگل بزن ببین دنیایی از نظرات منفی در مورد اون شرکت رو میبینی
چون یک قاعده داریم و اونم اینکه اکثریت ملت وقتی وارد کاری میشوند می خواهند با توجه به توان و ذهنیت خودشون اون رو انجام دهند نه اینکه یه وقتی خدا نکرده مطابق با شرایط و روش اون کار . مثال :
در نظر بگیرید شما والیبالیست هستید و الان می خواهید فوتبال بازی کنید
و بخواهید فوتبال رو مثل والیبال بازی کنید چه اتفاقی می افتد ؟ طبیعتا نتیجه نمیگیرید پس شروع می کنید از فوتبال بد گفتند یا اینکه موقع انتخاب شرکت با توجه به حرفها انتخاب کرده باشید نه عقل و احساسی عمل کرده باشید بعد توی عمل چیز دیگه ای بیبینی ( مورد احساسی تو ایران زیاده ) و تو ذوقت بخوره و ططبیعتا ناراحت میشی و ……

بگذریم خوشحال شدم تو سایت نظرت رو دیدم

اقا لطفا پلن شرکت اموی روهم بزارید خیلی مشتاقم بدونم پلنشون چه جوریه؟

خیلی وقته تحلیلش رو گذاشتم
به این قسمت مراجعه کنید :
http://miladhabibollahi.com/weblog/

سلام، آیا این روش درسته که بعضی شرکتها مثل بیز یا زندگی سبز دماوند قیمتهای محصولات را روی سایت قرار نمیدن تا عموم ببینند!!؟؟

درود بر شما
به نظر شما جای این سوال تو این قسمت است ؟ این متن در مورد ورود شرکت های جدید می باشد و ربطی به موضوع شما ندارد و خیلی راحت با مراجعه به سایت این ۲ تا شرکت می توانید به جواب برسید . هر شرکتی سیاست کاری خودش را دارد

درود به همه
من عاشق تجارتم هستم و باورش دارم منو به همه ارزوهام میرسونه و با دستهای خودم امپراطوری خودمو میسازم

مطالب سایتتون عالیه،شما خودتون تجربه کار کردن داشتین توی شرکت های نتورک قانونی؟

میلاد حبیب اللهی
میلاد حبیب اللهی
2015-09-10 2:19 ب.ظ

اگر سوالاتی مرتبط با من دارید می تونید از طریق تماس با شماره ۰۹۱۲۳۲۰۶۸۷۵ بپرسید . بخش نظرات مرتبط با پست هر مطلب می باشد

سلام آقا میلاد به نظرت در اینده ی نتورک ایران احتمال دادن مجوز به شرکتهای خارجی هم وجود داره ؟ ایران که نمیتونه محصول به کشورهای دیگه بفروشه ولی اجازه نده اونا به ایران جنس بفروشن و نتورکشونو به کشور ما وارد کنن ؟

میلاد حبیب اللهی
میلاد حبیب اللهی
2015-07-30 6:49 ب.ظ

درود
شما ۲ تا
ایران به زودی و قبل از سال ۱۴۰۰ نتورکش بین المللی خواهد شد ، فعلا اول باید تمرکز رو واسه رشد خودمون بذاریم که بتونیم در عرصه بین اللملی حرفی برای گفتن داشته باشیم . فعلا ضعف های مشهود مدیریتی و نگرشی داره بیداد می کنه

همین الان هم می تونند بیایند و کار کنند اما جلوی شرکتهای ایرانی کم خواهند آورد . مثال شرکت amway

یکی از محصولات شرکت amway رژلب است که همین الان قیمتش ۱۱۰۵۰۰ تومان می باشد ، وقتی وارد ایران شود این محصول به ۱۷۰ هزار تومان افزایش پیدا می کند و خروجی پلنشون هم بین ۲ تا ۴ درصد است که در حال حاضر شرکت هایی در ایران هستند که از ۵ درصد هم بیشتر خروجی فردی دارند و محصولاتشات ارزان تر است

فروش ماهانه در شرکت های خارجی بین ۱۵۰ تا ۱۵۰۰ دلار است که به پول ما می شود ۴۵۰۰۰۰ تا ۴۵۰۰۰۰۰ تومان

با این حالت ضعف اجرایی نتورکر های ما که تو فروش ماهانه موندن به نظر خودت ایا از یک سیستم خارجی استقبال می شود ؟

نهایت یک حباب بشه اما بعد خیلی ریزش شدید خواهد بود

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

19 − پنج =

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.