16 اردیبهشت

خیلی از کسانیکه در بازاریابی شبکه ای فعال هستند در زمینه فروش ماهانه محصولات خود معضل بزرگی به نام  (( من نمی توانم بفروشم )) را احساس می کنند .

طبیعی است که شما با مواجه شدن با یک عادت جدید و در تغییر در روند زندگیتان با اولین پیامی که توسط مغزتان به سایر نواحی بدنتان ارسال می شود مواجه می شوید که من در این مقاله اسمش رو اصلا کاری نکن میذارم .

تمامی کسانیکه این مقاله را می خوانند بهتر است بدانند که وظیفه مغر ما ایجاد امنیت است و ایجاد تغییر را مغز نمی پذیرد . در کتابی که در زمینه ایجاد نگرش پویا در بازاریابی شبکه ای در دست نگارش دارم به این موضوع مشروحا” پرداختم .

برای اولین بار یکی از رازهای انجام فروش ماهانه در بازاریابی شبکه ای را که بلدم با شما در میان میگذارم تا شما نیز بتوانید با پیروی از اصولی که در ادامه مقاله به آن می پردازم تا حدی میزان فروشتان را بیشتر کنید

شما نیاز دارید دقیقا طبق دستور العملهای زیر پیش بروید تا بتوانید موفقیت را کسب کنید ، البته کنار این اصول بلد بودن مهارت ایجاد رابطه فروش ، پرسیدن سئوالات مناسب ،اتمام فروش و مراحلی که پس از فروش باید انجام دهید را نیز بلد باشید تا بتوانید به حداکثر توانایتان در فروش ماهانه بپردازید .

دستور شماره یک : انتخاب ایجاد عادت فروش ماهانه

ابتدا نیاز دارید که در بازه یک ماهه روی ایجاد عادت فروش تمرکز کنید و خود را ملزم کنید تا رفتار مذکور را با نیروی اراده خود هر روز انجام دهید. توجه داشته باشید که اگر بخواهید رفتاری جدید را تبدیل به یک عادت ماندگار کنید باید بازه زمانی بین ۲۱ تا ۳۰ روز را برای آن در نظر بگیرید و رفتار جدید را مرتبا هر روز تکرار نمائید. همیشه به خاطر داشته باشید که فقط به روی یک عادت در این بازه کار کنید. در صورتیکه بیش از یک عادت برای خود در نظر بگیرید، نتیجه کار، ایجاد استرس خواهد بود. پس نیاز است برای ورودی جدید هایتان در ابتدا رو ایجاد عادت فروش ماهانه در بازاریابی شبکه ای کار کنید سپس سراغ بخش دعوت برای ورودی گرفتن کار کنید

دستور شماره دو : شروع کنید

آغاز کردن مشکلترین و در عین حال مهمترین بخش از این پروسه است. فقط شروع کنید، آهسته آهسته متوجه می شوید که همه چیز در سرجایش قرار میگیرد. بیش از حد فکر نکنید، زمان خود را برای ایجاد یک برنامه جامع و مانع هدر ندهید، منتظر روز شنبه یا آغاز ماه جدید نباشید. همین الان شروع کنید تا بتوانید در بازاریابی شبکه ای فردی موفق بشوید

دستور شماره سه :از تغییرات کوچک آغاز کنید

یکی از روشهای کارآمد در جلوگیری از رها کردن رفتار جدید در طول زمان، شکستن رفتار جدید به اجزا کوچکتر است بنحوی که این اجزا غیر قابل رها کردن باشند. مثلا تصور کنید که قصد دارید یک نویسنده خوب شوید در نتیجه باید عادت نوشتن را در خود نهادینه کنید. برای خود رفتاری را تعریف میکنید که خود را مکلف میکنید هر روز بنویسید. میتوانید نوشتن روزانه خود را محدود به یک پاراگراف در روز کنید که در ابتدای کار، مشکل بنظر نمیرسد. در زمینه فروش ماهانه هم سعی کنید هر روز حداقل یک رابطه سازی فروش انجام دهید ، در کتاب شکستن طلسم فروش ماهانه به نحوه ارتباط سازی برای ایجاد فروش موفق پرداختم که می توانید با اشتراک شدن از طریف فرم پایین سایت از آمدنش در بازار مطلع شوید .

دستور شماره چهار :پیوسته قدم بردارید

کلید موفقیت، پیوستگی عملکرد ذهنی، احساسی و فیزیکی است. اگر میخواهید عادت صبح زود از خواب برخاستن را برای خود ایجاد کنید، سعی کنید هر روز ۱۰ دقیقه زودتر از وقت معمول که از خواب برمیخیزید، از رختخواب خارج شوید و آرام آرام و پیوسته این زمان را بیشتر کنید. در زمینه فروش ماهانه هم نیازی نیست که کل محصولاتتان را در یک روز به فروش برسانید بلکه آنها را به تعداد مشخص تقسیم کرده و در بازه زمانی معین به فروش برسانید .

دستور شماره پنج : یک اهرم داشته باشید

همواره سعی کنید از اهرمهای ذهنی و احساسی در جهت یادآوری رفتار جدید ((  انجام فروش ماهانه)) در طول روز بخود استفاده کنید. این موضوع باعث میشود که شما هرگز به دست کشیدن از رفتار جدید خود فکر نکنید و بخود یادآور میشوید که هیچ بهانه ای برای منصرف شدن وجود ندارد.

دستور شماره شش : تمرکزتان بروی فعالیت امروزتان باشد و نتیجه نهایی را موقتا فراموش کنید

همیشه بخاطر داشته باشید که نگرانی بیش از حد در باب نتیجه نهایی، انتظار پیشرفت آنی و استرس ناشی از اینکه هیج بهبود کوتاه مدتی دیده نمیشود، شما را در معرض عملکرد ضعیف و در نهایت رها کردن رفتار جدید قرار خواهد داد.

تنها بروی قدمهای کوچک امروزتان متمرکز شوید و بخاطر داشته باشید که آینده شما حاصل همین قدمهای کوچک امروز خواهد بود.

دستور شماره هفت : از کل پروسه لذت ببرید

حتما این جمله زیبا را شنیده اید که “لذت سفر رفتن در رسیدن به مقصد نیست بلکه لذت بردن از مسیری است که قراره با طی کردن آن به مقصد برسیم.” برای جایگزینی یا ایجاد یک عادت جدید، خود را مکلف کنید تا از تک تک لحظات در طول مسیر لذت ببرید. این نوع طرز فکر به همراه نیروی اراده و خود انگیختگی به مانند یک واکسن خوب شما از خطر رها کردن اهداف و برنامه هایتان مراقبت میکند

دستور شماره هشت : هرگز ۳ روز متوالی برنامه خود را رها نکنید

اگر یک روز را از دست دادید و احیانا مطابق برنامه مورد نظر خود پیش نرفتید، اشکالی ندارد. بخود زیاد سخت نگیرید. روز دوم هم ممکن است پاره ای از موارد ناخواسته شما را از پیگیری برنامه فروشتان منع کند، این مورد نیز اشکالی ندارد. اما بخاطر داشته باشید که اگر ۳ روز متوالی برنامه خود را پیگیری نکنید در معرض خطر منصرف شدن و نیمه رها کردن برنامه خود قرار خواهید گرفت.

دوستانی که از دستورالعمل بالا استفاده می کنند خواهش می کنم که وقت گذاشته و تجربه خودتان را در قالب یک ایمیل برای سایر دوستان به اشتراک بگذارید و با ارسال شرح حالتان به ایمیل milad@miladhabibollahi.com  مشوقی باشید برای سایر خوانندگان ، لبخندتان پایدار و در پناه آفریدگار

جهت دریافت مطالب بیشتر و فایل های صوتی و تصویری عضو کانال زیر بشوید :

لینک کانال آموزش بازاریابی شبکه ای با میلاد حبیب اللهی در شبکه تلگرام :

https://telegram.me/miladhabibollahimlm

0 0 رای ها
امتیازدهی به مطلب
اشتراک در
اطلاع از
guest

1 نظرات
قدیمی‌ترین
تازه‌ترین بیشترین رأی
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
مصطفی طالبی

خدا قوت. خیلی عالی و مفید بود. ممنونم

1
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x