3 خرداد

اعتماد به نفس در بازاریابی شبکه ای یکی از ملزومات است و در کتاب اعتماد به نفس  نوشته دکتر “باربارا دی آنجلیس” متخصص برقراری روابط و رشد شخصی به شما این امکان را می دهد تا بتوانید به منبع قدرت شخصی خود پی ببرید و به شخصیتی دست یابید که همیشه خواستار آن بوده اید زیرا شما در این کتاب به دلایل ضعف و تخریب شادی ها و موفقیت های خود پی میبرید و از چگونگی لذت بردن از لحظات زندگی تحت کشف راز ارتباطی خود با قدرت درونی خودتان آگاه می شوید تا بتوانید تحت کسب اعتماد به نفس معنوی احساسی زندگی تان را پر معنا تر و پر احساس تر کنید.این کتاب برای اکثریت نتورکران خیلی خوب است ، ضعف های ناشی از نمی تونم ها و یا اینکه فکر نکنم بشه و …. ناشی از عدم اعتماد به انجام صحیح کار در خودتان است . در بازاریابی شبکه ای داشتن اعتماد به نفس یکی از شروط رسیدن به موفقیت است و شما با نداشتن آن هیچ گاه موفق نخواهید شد . مخصوصا در مرحله فروش ماهانه یا همان خرده فورشی خیلی از بازاریابان شبکه ای رو دیدم که بخاطر نداشتن اعتماد به نفس از کار کنار کشیدن و بجای اینکه ضعفشون را برطرف کنند و مسئله رو حل کنند به حذف مسئله پرداختن 

چهارمین کتاب صوتی مناسب رشد فردی در بازاریابی شبکه ای – اعتماد به نفس

فهرست کتاب اعتماد به نفس به شرح زیر است :

فصل اول: کشف اعتماد به نفس واقعی ذهنیت و تفکرتان نسبت به وعنای واقعی اعتماد به نفس چیست؟ آیا تابه حال به این موضوع فکر کرده اید که یک فرد دغل بازی هستید یانه؟ اعتماد به نفس واقعی به چه معناست؟

فصل دوم:چگونه ضعف و خرابکاری خود را متوقف کنیم و تلاش خود را در برآورده شدن خواسته ها و آرزوهای خود شروع نماییم؟ آیا باید برای بر آورده کردن انتظارات، خو را تضعیف نمود؟ آیا خودتان را به طور شرطی دوست دارید؟آیا تا به حال با فردی در ارتباط بوده اید که به طور مشروط شما را دوست داشته باشد؟

فصل سوم:چگونه از همین الان اعتماد به نفس را در خود ایجاد کنیم؟تفاوت میان اعتماد به نفس و خودپسندی مواظب افرادی که مدام در حال لاف زدن و فخر فروشی هستند باشیداز همین الان اراده کنید و اولین قدم را استوار بردارید

فصل چهارم:چرا رهایی و ترک عادت خود کم بینی سخت استآیا در ابراز احساسات منفی حاکی از نا امنی و بی کفایتی مهارت دارید.

فصل پنجم:مهارت و تسلط بر سه نوع اعتماد به نفس چگونه می توان اعتماد به نفس رفتاری را در خود تقویت نمود؟چگونه می توان اعتماد به نفس را در زمینه عاطفی بدست آورد؟چگونه می توان اعتماد به نفس معنوی را در خود پرورش و تقویت نمود؟

دانلود با لینک مستقیم:

دانلود بخش اول (حجم: ۴۱ MB)

دانلود بخش دوم (حجم: ۳۰ MB)

دانلود بخش سوم (حجم: ۲۴ MB)

(Format: Mp3          Archive Type: RAR)

0 0 رای ها
امتیازدهی به مطلب
اشتراک در
اطلاع از
guest

2 Comments
قدیمی‌ترین
تازه‌ترین بیشترین رأی
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
reza

پارت دوم مشکل داره….

2
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x