معاون اجتماعی و پیشگیری از جرم دادگستری خراسان رضوی نسبت به برخی شرکتهای بازاریابی شبکه‌ای که فعالیتهای غیرقانونی انجام می‌دهند، هشداد. عبارت قبلی تیتر عنوان روزنامه قدس مشهد بود که امروز باهاش آشنا شدم

سیدامیر مرتضوی با بیان این موضوع که شماری از شرکتهای فعال در حوزه بازاریابی شبکه‌ای که دارای مجوز فعالیت بازاریابی از وزارت صنعت، معدن و تجارت در سطح خراسان رضوی و بویژه شهر مشهد می‌باشند، از قوانین بازاریابی شبکه‌ای عدول نموده و به صورت غیرمجاز اقدام به ایجاد زیرشاخه و شعب به مانند فعالیتهای مشابه شرکتهای هرمی نموده و با برگزاری کلاسهای آموزشی به جذب اعضا به نحوی که هر عضو باید اقدام به جذب تعدادی اعضای دیگر به عنوان زیرشاخه نماید، می‌پردازند.
وی ادامه داد، برابر اخبار واصله از شهروندان، شعبی از شرکتهای مذکور در نقاطی از شهر مقدس مشهد تحت عنوان فعالیت آموزشی در حال فعالیت بازاریابی شبکه‌ای همانند شرکتهای هرمی می‌باشند.
وی ضمن هشدار به شهروندان گفت: به منظور پیشگیری از بروز تخلفات و کلاهبرداری‌های احتمالی از نیروی انتظامی خواسته شده است نسبت به بررسی و کنترل اقدامها و نحوه فعالیت و عضوگیری شرکتهای مذکور و همچنین سایر موارد مشابه اقدامات اطلاعاتی انجام شود.
معاون رئیس کل دادگستری خراسان رضوی خاطرنشان کرد: همچنین مشاهده شده پرونده‌هایی به علت شکایت شهروندان در حوزه پیشگیری از جرم دادسرای عمومی و انقلاب مشهد در این خصوص تشکیل شده است.

زنگ-هشدار-برای-شرکت-های-دارای-مجوز-بازاریابی-شبکه-ای

وی ضمن هشدار به خانواده‌ها در این خصوص که به تجربه ثابت شده است یکی از نتایج فعالیت این شرکتها به هم ریختن نهاد مقدس خانواده می‌باشد، گفت: دادسرای عمومی و انقلاب مشهد به عنوان مدعی العموم با جدیت این موضوع را در دستورکار خود قرار داده است و یکی از دادیاران این حوزه تحت نظارت عالیه دادستان عمومی و انقلاب مشهد موضوع را رصد و پیگیری می‌نمایند.

به نظر شما ریشه این مشکل در کجاست که داریم با دست خودمون داریم اعتبار بازاریابی شبکه ای  را خدشه دار می کنیم ؟  چرا ما ببا رفتارمان کاری نکنیم که موجب افتخار جامعهبه بازاریابی شبکه ای و بازاریابان شبکه ای باشیم ؟

ما باید بتوانیم الگوی خوبی برای بازاریابی شبکه ای بوده تا دیگران آرزو کنند فرزندانشان مثل ما نتورکر شوند

23 دیدگاه. ارسال دیدگاه

سلام
خواستم بدونم در حال حاظر چند شرکت دارای مجوز هستند و کارشون قانیونیه….بلاخره با وجود شرکت های هرمی ترسی ب وجود همه افتاده ک سمت بازار یابی نرند

درود
۱۴ شرکت که در سایتزیر اسامیشون است و هر کدام که نباشه یعنی قانونی نیست :

http://networkmarketing.mimt.gov.ir

یه سواله چن وقته ذهن منو به خودش مشغول کرده
این همه کالا که مردم روزانه مصرف میکنن چرا تو بازاریابی اینترنتی چسبیدن به یه سری جنس خاص
هی میگن قرار اقلام مصرفی روزانه هم بیاد جزوش ولی کو
به نظر من یه جای کار میلنگه

دوست عزیز این سوال شما ربطی به بازاریابی شبکه ای و متن بالا ندارد . لطفا برای ارائه سوال شفاف تر به کارشناسان بازاریابی اینترنتی مراجعه کنید و توجه داشته باشید که خود بازاریابی اینترنتی در ۵۵ روش انجام می شود که هر کدام متخصص خودش را دارد

با سلام
مجلس اصلا همچین طرحی رو تصویب نکرده و به دست شورای نگهبان هم نرسیده. از دیدگاه رهبری هم پولی که در این راه بدست میاد حرامه مگر اینکه به تایید مجلس و شورای نگهبان باشه. صعنعت معدن مجوز فعالیت داره ولی نت وورکرها از این جملات و صحبت ها سو استفاده میکنند و خیلی غلو میکنن و میگن توی مجلس هم تصویب شده.
از طرف دیگه از دیدگاه اسلامی پورسانت گرفتن از زیر مجموعه حرامه. راه در رو نداره.شما از هر سمت بیاین سمت این هدف از دید اسلامی حرامه و نشدنی…آمریکا و شرکت های دیگه دنیا با ما فرق دارن چون اونا دین مارو ندارند و گفتنه این جمله که تو کشورهایی مثل امریکا بیش ۵۰ ساله فعالیت میکنن اشتباهه و سفسطه.
مورد بعدی در مورد افرادیه که فریاد میزنن واسه موفقیت دیگران و پورسانت های میلیونی در صورتی که خودشون به چشم ندیدن ولی شنیدن. دوستی میگفت یکی از زیر مجموعه هام ماهی ۱/۵ میلیون حقوق بگیر شده و هر ماه میاد به حسابش و به همه میگفت هر کی هم میشنید کیف میکرد عجب شرکتی…من که نت وورک کار کرده بودم گفتم چقدر خرید زده گفت ۹ میلیون…گفتم خب اگه ماه دیگه خرید نزنه چی؟ گفت خب هیچی گیرش نمیاد!!!!!! گفتم خب این کجاش عالیه؟!!! هر جای دنیا اندازه ۹ میلیون از شرکت و کارخونه خرید نقدی بزنی خودش تخفیف داره و تو داری فقط افرادو گمراه میکنی.
یه مورد مهم دیگه درباره شعار فروش مستقیمه… دوستان به من بگن فروش مستقیم یعنی چی؟؟؟ مگه حذف واسطه ها نیست؟ مگه تهیه جنس ارزونتر از بازار نیست؟؟؟ خیلی از کارخونه ها چکی کار میکنن و تا پولشون با سود برگرده زمانبره ولی الان نقد میفروشن.پس چرا بعضی شرکت ها اینقدر محصولاتشون گرونه؟؟؟؟؟ دوستان نت وورکی میگن خب شرکت مجبوره هم خودش سود کنه هم به شما پورسانت بده نمیتونه ارزونتر این بده…خب عزیز من پس دیگه دروغ نگین فروش مستقیم…فروش مستقیم معنیش این نیست…شرکت باید اینو ارزونتر بده تا بازاریابش بتونه به راحتی بفروشه.

درود بر شما نوید عزیز
با توجه به متن ارسالی از شما چند نکته حائز اهمیت است که در نظر بگیرید :
۱٫ بازاریابی شبکه یا به عنوان یک حرفه نیازی به تایید مجلس یا شورا نگهبان ندارد ؛ همانطوری که شما اگر برید سراغ هر کسبه ای بگید حرفه شما رو چه زمانی در مجلس و شورا نگهبان تعریف کرده اند با جوابی رو به رو نخواهید شد
۲٫ روال کار زیر مجموعه ای از زمان ایجاد شدن بازار در حال اجرا است و چیز جدیدی نیست که در اسلام حرام باشد یک جنس وقتی تولید میشه از چندین سطح عبور کرده تا به دست من و شما برسه
۳٫ در مورد غلو کردن و یا ندیدن درامد یک حالت فراگیر نیست و من هم شخصا محکوم می کنم که باید درست اطلاعات داده شود نه در هاله ای از جو ولی درامد بالا هم هست که شما می تونید به من در تلگرام پیام بدید من از قسمت دریافت پورسانتم به شما تصویر مربوطه رو با تاریخ روز ارسال می کنم که شما ببینید که درامد خوب وجود دارد
۴٫ در مورد اینکه در بازار ۹ میلیون خرید کنید و ۱٫۵ پورسانت یا تخفیف بگیرید هم عرض کنم که این نشون میده شما هم هنوز نتورک رو درک نکردید که مقایسه به جز می کنید ، مثل اینکه من بیام بگم من ماه اول ۲۷۳ هزار تومان پورسانتم شد ولی اگر کارمند بودم الان ۱٫۵ میلیون می گرفتم و این در حالی است بازاریابی شبکه ای ترکیبی از درامد فعال و درامد غیر فعال است
۵٫ در مورد کالای ارزونتر از بازار هم نکته در کیفیت است به طور مثال در شرکتی که من کار می کنم اکثر محصولات از لحاظ کیفی با بازار از قیمت کمتری برخوردار است مثال در بازار کرم زعفران به قیمت ۸۴۰۰۰ تومان و در شرکت ما ۵۷۷۷۰ تومان و یا چایی وانیل ما ۲۵ عددی با کیفیت بسته بندی عالی و شیک ۱۶۲۴۰ تومان ولی در شرکت رقیب چایی وانیل ۲۰ عددی با کیفیت چاپ خیلی معمولی ۱۸۹۹۷ تومان است.
کلام آخر :
توصیه می کنم که حتما در زمینه هایی که می خواهید نظری ارائه دهید اطلاعات جامع و کامل داشته باشید نه صرف یک تجربه تلخ و کار با یک شرکت بد

بازاریابی شبکه ای یک قصر طلایی است که برخی از شرکت ها و یا تیم های بازاریابی شبکه ای نقش مستراح این قصر طلایی را دارند ، شما انتخاب کن که روی مبلمانش بشینی تا جای دیگه ??

من کاملا درکتون می کنم ولی لطفا همه رو به یک چوب نرانید
با تشکر از درک شما دوست خوب و عزیزم
۴

Avatar
علی صادقپور
2016-02-12 5:51 ب.ظ

در اینکه بازاریابی شبکه ای یک شغل بسیار خوب و به نفع عمومی و دولتی است شکی نیست لذا دلایلی که بازاریابان را از نهاد خانواده دور میسازد فقط و فقط اطلاعات نادرست خانواده ها و عدم تبلیغات صحیح از سوی رسانه های اجتماعی و تلوزیون میباشد. و لازمه حل این مشکل تولید برنامه های تلوزیونی و شبکه ای در راستای فرهنگ سازی شبکه ای درجامعه میباشد با تشکر

سلام…
من یک نتورکر و بازاریاب شبکه ای هستم…
۱- دوستی بحث حجاب و… رو مطرح کرده بود که بنظرم بحث خیلی بچگانه و سطحی نگری به موضوع داشتند و بهتره اطلاعات شخصی شون رو بالاتر ببرن،چون تو یه شرکت هزاران نفر دارم فعالیت میکنن و شرکت نمیتونه دنبال این باشه که بگه حجابتون رو رعایت کنین و…بقول میلاد جان بنظرم اگه این طرز فکر وجود داشته باشه بهتره دانشگاه ها رو تعطیل کرد چون مختلط هست و بی حجابی موج میزنه و محیطش مناسب تحصیل نیست ، سوالم اینه آقا امید اگه مشکل حجاب برطرف بشه مشکل مسایل کشور حل میشه؟ هیچی دیگه نمونده که به حجاب گیر بدین شما؟همیشه نیمه خالی لیوارن رو نگاه نکنین،به این موضوع توجه کن که تو این سه سال چقدر از درآمدهای دولت کاهش پیدا کرده، ۵۰هزار میلیارد توووووووووووووووووومن کاهش در هزینه های دولت…هرچند فکر نمیکنم سنی داشته باشی چون بحث هایی که میکنی خیلی بچگونه و ابتداییه…این بابت صحبت های کسایی بود که با محیط کاری مشکل داشتن و من بعنوان یک بازاریاب شبکه ای همه جوره منفی شنیده بودم جز این مورد.خخخخخ.نوبره والا …بهونه دیگه ای نداشتین؟؟؟؟
۲- اما بابت مقاله ای که بالا نوشتن باید بگم چند وقت پیش روزنامه قدس با تیتر درشت این موضوع رو مطرح کرد که (موج جدید شرکتهای هرمی با عنوان نتورک مارکتینگ) ، که فردای همون روز مجبور شدن یک تیتر عذرخواهی بزرگ تو روزنامه شون بزنن و به غلط کردن افتادن.درسته بعضی از شرکت های غیرقانونی درسایه ی نتورک مارکتینگ میان فعالیت هرمی انجام میدن که بنظرم دمشون گرم که تو این همه اطلاعاتی که مردم نسبت به نتورک پیدا کردن تونستن کلاه برداری کنن و درمورد این هم نباید انگشت اتهام به سمت شرکتهای قانونی نتورک دراز کرد.چون کسی که میخاد نتورک کار کنه قبل از هرچیزی باید تحقیق کنه درمورد شرکتی که میخاد فعالیت کنه و ببینه وجود خارجی داره یا نه؟؟؟؟پس تو این موضوع کلاهبرداری هم شرکت مقصر نیست بلکه مردم خودمون مقصرن که بی اطلاع هرچیزی رو باور میکنن یا بهتره بگم “از ماست که برماست”
۳- میلاد حبیب الهی عزیز درست میگه ، تا الان اگه این شرکت ها اخطار گرفتن بدلایل کوچیکی بوده،مثلا یکیش اینه که شعبه ی جدیدی رو تاسیس کردن قبل اینکه به وزارت صنعت اطلاع بدن.خب مطمین باشین کسی با ایجاد شعبه جدید کلاهبرداری نکرده که شرکتهای رسمی بخان کلاهبرداری کنن.حتی یادمه قبل اینکه شرکت … اخطار بگیره بابت شعبه جدیدش تو سایتش از همه نماینده ها عذرخواهی کرده بود که ما اومدیم یه شعبه ایجاد کردیم.اما الان بازم عده ای که مخالف باشن میان تو همین موضوع با من بحث میکنن و میگن میخاسته کلاهبرداری کنه که شعبه زده.خخخخ.و درنهایت هم تشکر از میلاد جان که قضیه اخطار هارو گقت تا توضیحش رو بدم.
۴- در جواب آقا عامر عزیز بگم که خیلی منطقی به سوالم پاسخ بدن…آیا درسته عده ای که دارن سالم کار میکنن بخاطر کسایی که پایبند اخلاق نیستن و بدون پوشش حاضر میشن بیکار شن از کار؟مثه این میمونه تو یه کلاس درس ۳نفر که زرنگن رو اخراج کنیم بخاطر اینکه ۴۰ نفر خنگ و کودنن…لطفا منصفانه برخورد کنین با این قضیه…
۵- در خصوص صحبت های عجیب و غریب آقا رضا باید توضیحی بدم.اولا خیلی خوشحالم که سازمانتو خیلی قوی چیدی و رفته بالا و داری رهبری شون میکنی.در سایت MLM مقاله هایی چاپ میشن که شما درست میگین مربوط میشه به بزرگان نتورک.و این بنظرم خیلی خوبه چون میتونی از تجربیاتشون استفاده کنی و راهی که اونا به شکست خوردن رو شما تکرار نکنی که به مشکل بخوری.ضمنا حرف از مصرف کننده زدین که بقول آقای محمدیان منش باید توازن برقرار باشه و بنظرم در کمال احترام سازمانتون به زودی ریزش خواهد کرد.(البته امیدوارم این اتفاق نیفته و همیشه سربلند باشی و موفقیتت رو ببینم) ، دلیلش اضطرار تو کاریه که باید داشته باشین….
۶- و درنهایت باید یه انتقاد از آقای حبیب الهی کنم که نوشتن پارتی یا نیهمانی های مختلط،لطفا تر و خشک رو باهم نسوزونین….
و تشکر کنم از آقای آریا منش بابت طرز فکر قشنگی که دارن.متاسفانه عده ای نتورک رو راه یک شبه واسه پولدار شدن میدونن.و اینجور آدما تو هر شرکتی وجود دارن که ذهن ورودی شون رو با کلی آرزو و هدف پر میکنن و ورودی بعد ۵یا ۶ماه که به درآمد نمیرسه از کار دلزد میشه و دید عمومی مردم رو نسبت به نتورک تغییر میدن.و همچنین کسایی که خودشون رو لیدر میدونن باید به این نکته توجه کنن که مردم رو با منطق تجارتتون آشنا کنین نه با پووووووووول…
نمیخام از خودم تعریف کنم اما خود من وقتی معرفی به کار شدم در عرض ۵۴روز ۳۶۰نفر شد سازمانم و با برنامه ریزی درست پیش بردم سازمان رو در عرض ۹ ماه پارس صفرمو خرید ،هرچند وام گرفتم اما قسط هاشو خودم دارم میدم و راضیم از کارم.اینو گفتم که سطح تلاش افراد در نتورک مشخص بشه…
آیا کسی که میاد پرزنت میشه و صبح روز بعد تا ساعت ۱۲ ظهر میخابه بنظرتون موفق میشه؟>
یکسال میاد کار میکنه (البته کار نمیکنه تفریح میکنه) بعد میگه چرا بعد یکسال هیچی نشدم؟؟؟؟؟؟
بعدشم فسخ قرارداد میزنه و از کار میکشه کنار و دید بقیه مردم رو هم منفی میکنه و میگه من یکسال رفتم هیچی پول درنیاوردم…
اینجا طرف نمیاد بگه خب چرا تو این یکسال درآمد نداشتی؟فقط میگه نتورک بده…
مردم عزیز و فهمیده ما باید اینو درک کنن که یکی میاد زمانش رو میذاره و عرق میریزه تا بعد یکسال درامد داره،و اگه کسی بهتون گفت نتورک بده و نمیشه درامد کسب کرد باید ازش بپرسین چقدر زمان گذاشتین؟اصلا کار کردی که درنیاوردی؟
پس کم کاریتون رو پای بد بودن صنعت نتورک نذارین….
دم همه اون دوستایی که تو سرما و گرما و تو سختی ها واسه هدفشون میجنگن و تلاش میکنن…
واسه انجام دادن کاری یه دلیل لازمه اما واسه انجام ندادنش هزار دلیل …
ممنون از آقای حبیب الهی بابت سایت خوبشون…

سلام میخوام بدونم شرکت پنبه ریز زیر نظر صنعت و معدن کار میکند

میلاد حبیب اللهی
میلاد حبیب اللهی
2015-10-10 12:08 ب.ظ

درود
به وب سایت http://networkmarketing.mimt.gov.ir/ مراجعه کنید . قسمت شرکتهای دارای مجوز بازاریابی شبکه ای را مشاهده نمایید

مگه ایجاد تیم در شهری که نمایندگی نداره بر خلاف قوانینه نت ورک مارکتینگه؟

میلاد حبیب اللهی
میلاد حبیب اللهی
2015-09-18 8:10 ب.ظ

خیر نیست
اما روش کارشون باید متناسب با نتورک باشه نه پارتی یا مهمانی های مختلط برای ایجاد جذابیت و ورودی گرفتن به وسیله این جور ابزار ها

Avatar
علی آریامنش
2015-08-07 5:45 ق.ظ

باسلام خدمت جناب حبیب الهی ،
متاسفانه بسیاری از افراد در هرکاری دیدگاه کوتاه مدت دارند و در رسیدن به درآمد عجله میکنند وبه قولی میخوان ره صدساله را یک شبه طی کنند وعلاوه بر آن هیچگاه اصول کاری را که میخوان انجام بدن بطور صحیح یاد نمی گیرند اگه در اون کار موفق شدن ،موفقیت خودشونو به خودشون نسبت میدن واگر شکست خوردن ،دیگران رو مسئول شکستاشون میدونن.
بعضی از نت ورکرها فقط به درآمد فکر میکنن وهیچ اطلاعاتی در زمینه فروش ،اصول و فنون مذاکره ،زبان بدن ، رشد شخصی و…ندارن .با این دانش کم به افراد زیر مجموعه فقط میگن بفروش بدون اینکه از چگونگی فروش به افرادبگن وافرادزیرمجموعه هم بعد از مدتی با توجه به اینکه موفقیتی نداشتن دلسرد شده وکارو کنار میزارن .
متاسفانه افرادی که صرفا” چون زودتر وارد سیستم شده اند اسم خودشونو میذارن لیدر .در صورتیکه لیدر بودن شرایطی داره که بهمین سادگیها هرکسی نمی تونه اون شرایط رو دارا باشه .

میلاد حبیب اللهی
میلاد حبیب اللهی
2015-08-07 7:42 ق.ظ

درود بر شما

دقیقا به نکته خوبی اشاره کردید

نقطه کور نتورک الان به جز استاندارد بودن شرکتها در مقابل همتایان جهانیشان قسمت آموزش است که خیلی از تیم ها اصلا بهش توجه نمی کنند و با روال قدیم جلو می روند . یک بعدشم اینکه نتورکرهای فعلی خودشون هم به آ»وزشها اهمیت نمی دهند و در حال کپی کردن هستند . من می شناسم کسانی رو که برای ایجاد ابزار نتورک در سالهای پیش پا جلو گذاشتند اما اینقدر کتابها و فیلم هاشون رو کپی کردن که انگیزه رو از دست دادن

از ماست که بر ماست

با تشکر از جناب حبیب اللهی عزیز بخاطر راه اندازی همچین سایتی…
دوستان عزیز تا چند وقت دیگه بازار ایران پر خواهد شد … از چی؟ از افرادیکه فقط خواستند مصرف کننده باشند و بهشون گفتند بیایید زیرمجموعه من باشید و به پول برسید. آمدند ولی به پول نرسیدن… اصول این بازاریابی شبکه ای کجاست؟؟؟؟؟ میلاد عزیز تو میتونی بگی کجاست؟ دست شماست؟؟ اگر بقول یک مقاله در سایت mlmbook این قوانین من درآوردی دوستان قدیمی (لیدرها) است که هیچ، ولی اگر قوانینی دارد که در شرکتهای بزرگ (Amway) رعایت میشود، چرا مثل یک کتاب (یا ده کتاب) چاپ نمیشود؟ الان هر کسی (از لیدرها) به نتیجه موفقی رسید، میشود قانون.
میلاد عزیز، در این بی قانونی، من اینگونه کار میکنم: ابتدا محصولات کارخانه ام را به همه معرفی میکنم و بسیاری از آنها را مشتری خودم میکنم… وقتی مشتری وفادار (که فقط از من بخرد) شد آنگاه موضوع کار را با او درمیان میگذارم… اگر هم کسی زودتر (قبل از اینکه مشتری شود) آمد و گفت میخواهم کار را شروع کنم، ابتدا راستی آزمایی میکنم (چند پک محصول در اختیارش میگذارم و یک زمان مشخص که بفروشد) و سی دی های شرکتم را به او میدهم هر سئوالی هم داشت در خدمتش هستم، کنارش هستم وقتی به ان درجه رسید که فهمیدم واقعا با همه وجودش میخواهد تغییر کند، آنگاه ثبت نامش میکنم ……… هر چند خیلی کارم ایراد دارد (دیر به درآمد و پول میرسم) ولی سازمانی ساختم که بسیار با قدرت میفروشد، با صلابت در مقابل “نه” تفکر میکند و ناامید نمیشود و …

میلاد حبیب اللهی
میلاد حبیب اللهی
2015-04-12 2:13 ب.ظ

درود رضا جان
خواهش می کنم دوست خوبم
روشی که شما در بر گرفتی ، یکی از روش های بسیار عالی می باشد . دیر بازده اما مطمئن

اگر بتونی یک آنالیزی داشته باشی که فرد در ابتدا امر مشخص شود می تونه مشتری باشه یا همکار خیلی سریع تر جلو خواهی رفت . تبریک بابت نگرش سالمت
پاینده باشی مرد بزرگ

آقا رضا دیدگاه شما را پسندیدم

ولی با مشکل پول پست چه می کنید؟؟؟ دوستانی که در شهرستان هستند پول پستشان با پورسانت اولیه برابری می کند.
از طرفی چگونه این روند را تکثیر پذیر می کنید در حالی که تمامی آپشن ها تشخیصی است نه بر روی ضوابط!

ممنون

میلاد حبیب اللهی
میلاد حبیب اللهی
2015-06-16 7:17 ق.ظ

مشکل پول پست رو میشه خیلی راحت با تغییر سیاست های داخلی حل کرد و کاری کرد حداقل بین ۱۲ الی ۱۵ درصد بازاریابان سود خالص خرده فروشی دریافت کنند

متاسفانه شرکت ها به خاطر بی تجربه بودن و داشتن سواد کم اجرایی از مزیت رقابتی غافل ماندن

با سلام
دوست عزیز عامر بسیار درست فرمودند در شرکتهای بازاریابی به بهانه آموزش و نگهداشتن اعضا دایم جلسات روزانه و هفتگی و ماهانه .آن هم بصورت مختلط تشکیل میشه نه اصول اخلاقی واسلامی خبری هست نه حجاب کامل و منشا بسیاری روابط بعدی
پلیس محترم. روحانیت محترم. وزارت محترم اطلاعات چرا بیتفاوت از این شرکتها میگذرید .اینها با جلساتشون برای کسب پول بیشتر دارند چه بر سر ما میآورند

میلاد حبیب اللهی
میلاد حبیب اللهی
2015-04-03 12:51 ب.ظ

دوست گرامی امید جان
روند برگزاری جلسات به شرکت ها ارتباطی ندارد ، مثل این می مونه که شما دانشجویانی ببینید که در حال انجام عمل مورد مقبول شما نیستند و شما از پلیس ، روحانیون ، وزارت اطلاعات درخواست کمک و تعطیلی دانشگاه رو بکنید که به بهانه درس خواندن چه بلایی بر سر ما می آورند .

ذات این تجارت بر پایه تعلیم و تربیت است و جلسات برحسب نیاز اعضا تعریف می شود . مانند وقتی که ۷ سالت بود و باید به جلسات آموزشی مدرسه میرفتی اینجا هم همینطور هست برای یادگیری آموزش ها باید به جلسات آموزشی بری

اما
نگرانی شما در مورد سالم بودن فضای کار رو درک می کنم ، کما اینکه در همه جا فضاهای سالم و ناسالم وجود دارد و بی انصافی است که سوی اتهام به بازاریابی شبکه ای گرفته شود . بلکه می بایست نحوه صحیح اجرای نتورک مارکتینگ رو درک کرد و تا حد امکان فضا را سالم کرد . شایان ذکر است وقتی در جامعه ای زندگی می کنیم که چه در کشورهای پیشرفته چه جهان سوم ، چهارم و … با توجه به درونی سازی خیلی از رفتارهای درست باز شاهد هنجار های اجتماعی هستیم نمیشه به صورت ۱۰۰% توقع سالم بودن یک فضا رو داشت .
نمونه بارزش هم تو فامیل و دوستان خودت می توانید مشاهده کنید که افراد سیگاری حتی با اینکه عکس ریه خراب رو روی پاکت های سیگار می بینند باز اقدام به خرید این ماده خطرناک می شوند .

کلام آخر : لطفا سطح آگاهی و توقعاتتون رو معقول بفرمایید

Avatar
عامر لویمی
2015-03-19 7:35 ق.ظ

متاسفانه باید بگم همینطور که آقای سید امیر مرتضوی گفته در خصوص خانواده گفته صحت دارد ، اصول اخلاقی رعایت نمیشه ، به اصول مذهبی و معنوی پایبند نیستن ، واختلاط زن و مرد و بدون رعایت پوشش در جلسات حاضر میشن .از معنویت هچ خبری نیست. جای تاسف دارد.

Avatar
رضا محمدیان منش
2015-02-02 8:24 ق.ظ

با سلام
خیلی خلاصه میگم…
بازاریابی شبکه ای از دو بخش تشکیل شده است:
۱- فروش و بازاریابی محصولات
۲- شبکه سازی به منظور استفاده از قدرت اهرم
اگر بین دو گزینه تعادلی برقرار نشود به هر سو که برویم از چهارچوب قانون بازاریابی شبکه ای و هدف مورد نظر خود خارج خواهیم شد..
اگر فقط به فروش فکر کنیم که این کار با تجارت سنتی تفاوتی نخواهد داشت و یک فروشنده خواهیم شد…
اگر فقط به ساخت شبکه فکر کنیم و به قول بعضی ها نفر جمع کنیم که در این صورت دقیقا طبق روال شرکتهای هرمی جلو خواهیم رفت و این کاملا غیر قانونی و غیر اخلاقی خواهد بود.
نتورکران عزیز! امیدوارم مهمترین قسمت کار که همان آموزشهای اصولی بازاریابی شبکه ای طبق استانداردهای روز دنیا است را سرلوحه کار خود قرار دهید تا علاوه بر موفقیت تان، جلوی خطای نااهلان نیز گرفته شود.
۱۰۰۱MM

میلاد حبیب اللهی
میلاد حبیب اللهی
2015-02-02 6:37 ب.ظ

برخی از همکاران در سایر شرکت ها اقدام به ایجاد شعب بدون مجوز کردن و فقط در محل تاسیس دفتر عکس مجوز شرکت را نصب کردند و همین امر باعث شده فعالیت هایی خارج از نظارت و چهارچوبه بازاریابی شبکه ای شکل بگیرد .

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

11 + چهارده =

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.